O nas

POPHEART.PL to serwis, w którego kręgu zainteresowań leży muzyka pop – zarówno polska jak i zagraniczna. Działamy od 21 lutego 2012 roku. Chcemy przedstawiać nowych artystów oraz prezentować dokonania tych, których wszyscy znają. Możemy pochwalić się zainteresowaniem nie tylko fanów muzyki, ale również samych gwiazd jak również fanklubów. Portal wciąż dynamicznie się rozwija, codziennie bijemy nowe rekordy odwiedzin.

kontakt dla czytelników: redakcja@popheart.pl

REDAKCJA:

VIGGO

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi – dlatego też powstało popheart.pl. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego. Nie lubię się nudzić, można powiedzieć, że jest mi nawet wtedy bardzo wstyd. Cel na przyszłość? Podróże, wspaniałe koncerty, a popheart.pl niech rozkwitnie jeszcze bardziej!

kontakt: artur.klimczak@popheart.pl

 CORNEL

Współzałożyciel popheart.pl. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy’ego Popa. W słuchanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.                                                                                                                                  .

kontakt: sebastian.mucha@popheart.pl

                                                                                                                                                     .

DAYV

Byłem jedną z osób, które w 2012 roku zakładały ten serwis. Na stronie działam do dziś, z mniejszymi lub większymi przerwami. Zawodowo robię to co lubię najbardziej, czyli zajmuję się gwiazdami i plotkami. Słucham wszystkiego – od Chopina począwszy, na Madonnie skończywszy. Chcę, aby popheart.pl w przyszłości był najlepszym serwisem o muzyce popularnej w Polsce.

kontakt: dawid.gradkowski@popheart.pl || Twitter

JZET

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe. Doceniam, gdy artysta podkreśla swoją autentyczność poprzez wkład w teksty, czy kierunek muzyczny, jaki on obrał. Wbrew pozorom – u każdego staram się znaleźć jakiś pozytyw.

kontakt: kubazajac4443@gmail.com

.

SHAD

Muzyka towarzyszyła mi od zawsze, w słuchawkach małych i dużych. Mój gust dojrzewał razem ze mną i doprowadził mnie aż tutaj, gdzie mój głos w dowolnej dyskusji może usłyszeć każdy. Jako recenzent gardzę bylejakością i chodzeniem na skróty. Nigdy nie kręciłem nosem na mainstream, ale nie ograniczam się też tylko do jednego gatunku czy nurtu.

kontakt: przemek.gorski@popheart.pl || Instagram

.

GOLD

Muzyka to moja pasja i nieodłączny element mojego życia. Nie wyobrażam sobie dnia bez ulubionych utworów czy jazdy autobusem bez słuchawek na uszach. Moim głównym obiektem zainteresowań jest muzyka popularna, ale jestem otwarty na każdy nurt. W redakcji POPHEART.pl postaram się zagłębiać w różne gatunki i dziedziny muzyki, aby dzielić się z czytelnikami swoją pasją.

kontakt: mpietrzak16@gmail.com || Instagram

MARTINO DARK

Popkultura i rynek muzyczny zawsze znajdował się w ścisłym kręgu moich zainteresowań. Pisanie natomiast daje mi możliwość zaprezentowania odbiorcom mojego punktu widzenia. Moim największym autorytetem artystycznym i życiową inspiracją jest niewątpliwie Lady Gaga, natomiast ogromnie cenię sobie dziedzictwo legend muzyki takich jak Freddie Mercury, Michael Jackson i David Bowie.

Instagram