“Dotrę na szczyt” otwiera nowy rozdział w karierze Adama Stachowiaka

Adam Stachowiak był objawieniem siódmej edycji “The Voice of Poland”. Zaprezentowany przez niego utwór “Mamo” szybko stał się hitem i został jednym z największych przebojów roku. Po krótkiej przerwie Adam powraca z nowym materiałem. Właśnie ukazał się jego singiel “Dotrę na szczyt”.

Na swój nowy numer Adam kazał czekać fanom ponad dwa lata. „Dotrę na szczyt” to tytułowy singiel promujący jego album, który ukaże się jesienią 2020 roku. Utwór to ukłon w stronę fanów, a także zapowiedź prawdy i szczerości, których będziemy mogli posłuchać na nowym albumie artysty. Płyta będzie tak samo pełna emocji jak sam Adam, który nieprzerwanie od pięciu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu sobą i nieuleganiu muzycznym trendom.

Napisałem ten utwór pod wpływem ogromnych emocji. Podobnie było z „Mamo” – nikt nie zastanawiał się czy ten utwór się sprzeda, czy wytwórnia go zaakceptuje, czy zwróci się koszt produkcji teledysku… Tym razem po raz kolejny usiadłem przy pianinie i napisałem piosenkę o tym, co czuję. Ostatnie lata były dla mnie bardzo wymagające, co słychać w powstałych w tym okresie utworach. Cieszy mnie bardzo teledysk, do którego napisała scenariusz (i który wyreżyserowała) bardzo mi bliska osoba, czyli moja żona Ania. Byliśmy przy wszystkich sukcesach i porażkach razem, dlatego nie ma tutaj ani grama sztuczności. Maciej Olejniczak pięknie zinterpretował naszą wizję i dzięki temu powstał bardzo emocjonalny i prawdziwy obrazek. Do współpracy przy „Dotrę na szczyt” zaprosiłem także wybitnych muzyków, którzy wnieśli wiele dobrego do tej pieśni. Czas jest bezwględnie trudny dla wszystkich, ale tylko z pozytywnym nastawieniem i głową na karku jesteśmy w stanie go przetrwać i „dotrzeć na szczyt” – opowiada Adam.

Kilka dni temu na swoim Facebooku wokalista opowiedział o zmianach jakie zaszły w jego życiu. Razem z żoną zdecydowali się założył wytwórnię i to właśnie pod jej szyldem Stachowiak będzie teraz nagrywał swój materiał.

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus