Magdalena Tul z nowym utworem “Empty Town”. Nagrała go z 12-letnim synem!

“Empty Town” to nowy utwór Magdaleny Tul, który inspirowany jest trudnymi czasami zarazy, w których żyjemy od ponad dwóch miesięcy. Co ciekawe – wspomniany utwór Magda nagrała utwór ze swoim… 12-letnim synem.

Christopher Hand to pseudonim artystyczny syna Magdy, Krzysztofa. Od niedawna tworzy on swoje kompozycje, które zamieszcza w sieci. To właśnie on jest autorem muzyki i producentem piosenki “Empty Town”!

Co o utworze mówi Magda?

“Pomysł na piosenkę “Empty town” powstał podczas mojej wyprawy rowerem na ostatnie możliwe nagranie, kiedy stery zaczęła przejmować pandemia. Zobaczyć puste miasto w tv, a odczuć jego klimat będąc w jego centrum, to zupełnie inna bajka. Puste ulice dotąd tętniące życiem. Przerażenie osób, które mijasz. Wystraszona dobrze znajoma ekspedientka, która staje przed wyborem – narażać życie czy zrezygnować z pracy? To wszystko spowodowało, że chciałam utrwalić te emocje w piosence i obrazku. Biorąc pod uwagę zamknięcie w domu, wszystko, co mogłam zrobić, to wykorzystać dostępne mi narzędzia oraz talent syna. Tak, całą produkcję, ja perfekcjonistka, powierzyłam 12-latkowi, który jest również współkompozytorem piosenki, bo to jego aranżacja zainspirowała mnie do napisania melodii”  – pisze Magda.

Jak oceniacie prace jej syna, Krzysia? My jesteśmy pod wrażeniem!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus