Ladies Of Power w teledysku do utworu “Cicha Kobieta”

Ladies Of Power tworzą cztery energiczne dziewczyny: Asteya (znana z “The Voice of Poland”), Mavi, Areth oraz Mia. Zespół został założony trzy lata temu i od tej pory Damy Mocy jak siebie nazywają regularnie koncertują i wydały trzy single, a dwa ukażą się wkrótce. 

22 lutego odbyła się premiera teledysku do singla zespołu “Cicha Kobieta” za który odpowiada Pascal Pawliszewski, który wcześniej pracował z Viki Gabor przy klipie do „Superhero” i jest nominowany za to do nagrody Fryderyka w kategorii „Teledysk Roku”.

Goście zebrani w klubie The View entuzjastycznie przyjęli premierę oraz koncert dziewczyn wśród pokazu laserów przestrzennych. Na imprezie pojawili się: Lidia Popiel, Natalia Janoszek, Jakub Kucner, Tomasz Iwan, Laura Samojłowicz, Wojtek Medyński, Gromee, Agnieszka Ludwisiak, Sabina Sago, Krzysztof Kasowski, Robert Sharif El Gendy, projektantka Eva Grygo (siostra bliźniaczka Izy Grygo/Mii z zespołu) i ekipa z polsatowskiego programu The Four.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus