Artyści Universal Music Polska w akcji #zostajewdomu!

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizował akcję #zostajewdomu, której celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu, pokazanie im, że ich idole robią to samo, ale też, że kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

Akcja ma promować ruch, ćwiczenia gimnastyczne czy poszerzanie wiedzy poprzez udział w quizach o prawach dziecka. Główną atrakcją ma być uczestniczenie w programie na żywo i możliwość interakcji z idolami. Na profilu PopSztos na Instagramie codziennie będą pojawiać się internetowe relacje na żywo w wykonaniu młodych polskich gwiazd. Dodatkowo na kanale PopSztos na YT obejrzeć będzie można koncerty. Start każdej jest przewidziany na godzinę 15:00.

Każde wejście na żywo będzie zakładać interakcję z widzami – możliwość zadania pytań w trakcie programu. Podczas każdej relacji młode gwiazdy muzyki będą zachęcać internautów do wspólnej zabawy – np. nauki układów choreograficznych, wspólnego śpiewania, quizów wiedzy o prawach dziecka czy nagrywania własnych filmików. W trakcie relacji będą organizowane również konkursy dla autorów najciekawszych pytań, dlatego warto aktywnie uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach z idolami.

Kalendarium relacji (wersja robocza):
26.03 – live i koncert ALICJA SZEMPLIŃSKA
27.03 – live ADAM KUBERA
28.03 – live CARLA FERNANDES / koncert VIKI GABOR
29.03 – live 4DREAMERS – każdy po 15 min / koncert ADAM KUBERA
30.03 – live MARCELINA SZLACHCIC
31.03 – live ROKSANA WĘGIEL / koncert CARLA FERNANDES
1.04 – live IDA NOWAKOWSKA / RZECZNIK PRAW DZIECKA – koncert + kilka słów
2.04 – live VIKI GABOR
3.03 – live ZUZA JABŁOŃSKA / koncert MARCELINA SZLACHCIC

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus