Billie Eilish w utworze “No Time To Die”

Na ten dzień czekali nie tylko fani Billie Eilish, ale także miłośnicy filmów o przygodach agenta 007. Dziś swoją premierę ma bowiem utwór promujący obraz „No Time To Die”. Tytułowy utwór wykonuje właśnie Billie Eilish.

Za produkcję „No Time To Die” odpowiadają brat wokalistki – FINNEAS oraz Stephen Lipson, orkiestrę zaaranżowali Hans Zimmer i Matt Dunkley, a na gitarze gra Johnny Marr. Warto podkreślić, że 18-letnia wokalistka jest najmłodszym wykonawcą oraz autorem piosenki do Bonda.

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku – mówi Billie.

O utworze wypowiedział się także reżyser filmu, Cary Joji Fukunaga.

Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas – mówi.

Film „Nie czas umierać” trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus