Natalia Zastępa i jej “Kłopoty”!

Natalia Zastępa to finalistka dziewiątej edycji The Voice of Poland. Jej najnowszy singiel “Kłopoty” opowiada o zatracaniu się w szalonych uczuciach i emanuje młodzieńczą energią. Piosenka powstała we współpracy młodą kompozytorką Sanah oraz weteranami sceny: Maćkiem Wasio i Olafem Deriglasoffem.

Natalia Zastępa dała się poznać jako wokalistka czarująca głębokim, dojrzałym wokalem. Jej debiutancki singiel zatytułowany “Za późno” został obejrzany w serwisie YouTube ponad 6 milionów razy! Wcześniej fanom była znana piosenka “Nie żałuję”. Ten lekko swingujący kawałek niesie ważne i optymistyczne przesłanie: “żeby czerpać z życia, ile się da, a wszystko co nas spotyka – gorsze i lepsze chwile – mają wpływ na to, kim jesteśmy teraz” – jak tłumaczy artystka.

Natalia od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako 8-latka. Sceniczny debiut odbyła rok później – na krapkowickiej scenie podczas dni miasta. W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór “Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces. Od tamtej pory Zastępa szkoliła swój głos m.in. w Jazz Centrum w Opolu oraz obecnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Mietkiem Szcześniakiem i Januszem Radkiem oraz występy u boku zespołu Lombard czy Pawła Tomaszewskiego. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu w klasie humanistycznej.

Najnowszego singla “Kłopoty” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus