Maciej Smoliński w sceneriach z “The Crown”! [TELEDYSK]

W momencie, kiedy cały świat emocjonuje się kolejnym sezonem serialu „The Crown” produkcji Netflix, Maciej Smoliński wyleciał do Edynburga aby nagrać swój najnowszy teledysk do singla “Na Rudo”.

Cześć zdjęć do nowego klipu wokalista zrealizował w identycznych miejscach, które znacie z serialu o losach królowej Elżebiety II i jej rodziny. Maciej Smoliński promuje swój nowy singiel i skutecznie zrywa metkę artysty muzyki tanecznej, który może kojarzyć się z kiczem. Wokalista, wystylizowany w typowy british look i charakterystyczny dla niego kapelusz, zabiera słuchaczy w historie miłości do rudowłosej dziewczyny, która pojawiła się jego życiu razem z kończącym się latem. W rolę ukochanej wcieliła się modelka Izabela Sipko.

Za klip odpowiedzialny jest Przemysław Niewęgłowski z Pn MEDIA. Promocję swoje nowego singla Maciej Smoliński rozpoczął nietypowo. Po raz pierwszy piosenkę “Na Rudo” zaśpiewał podczas trasy koncertowej po Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, z której właśnie wrócił. Radiowe premier singla “Na Rudo” już 10 grudnia w liście przebojów Top 13 Radia Wawa.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus