Harry Styles prezentuje swój najnowszy album “Fine Line”!

Ten piątek trzynastego jest szczęśliwy dla fanów członka zespołu One Direction! Jego najnowsze wydawnictwo trafiło dziś na półki sklepowe.

Od premiery pierwszego solowego albumu artysty, zatytułowanego – po prostu – Harry Styles, minęło już ponad dwa lata. HS1 zajął szczyty notowań w większości krajów na świecie (w Polsce osiągnął status złotej płyty), a promujący go singiel “Sign Of The Times” został okrzyknięty przez Rolling Stone trzydziestą pierwszą najlepszą piosenką tej dekady. “Fine Line” może być godnym następcą poprzedniego krążka Harry’ego – tuż po premierze, zajął pierwsze miejsce na iTunes w Stanach Zjednoczonych i zbiera same pozytywne opinie wśród krytyków.

“Fine Line” zawiera dwanaście utworów. Do tej pory mogliśmy już usłyszeć single “Lights Up”, “Watermelon Sugar” oraz najnowsze “Adore You”, sprytnie wypromowane przez tajemniczą wyspę Eroda. Po przesłuchaniu całego albumu można jednak zauważyć, że brzmienie znacznie różni się od debiutu – Styles uprzedzał, że będzie eksperymentował, bawił się dźwiękami i szukał takiego, w którym poczuje się w stu procentach sobą.

“Chciałem, żeby ten album był bardziej frywolny, radosny i szczery. Przez większość czasu, kiedy tabloidy o czymś piszą, na przykład o rozstaniu, ludzie często zapominają, o osobach, które ze sobą zerwały i to jest smutne. Jest ci przykro, kiedy z kimś zrywasz, ale w końcu to przepracujesz i wszystko będzie w porządku. Tak samo, jeśli twoja piosenka nie zostanie numerem jeden na listach przebojów, twoje życie się nie zmieni. Moim celem było uświadomienie sobie tego i wtedy to się nie stało, a ja czułem się jeszcze gorzej. Ale ponowne przetrawienie tego było niesamowite, to nie jest ta gra, w którą chcę grać. I to obudziło we mnie wolność.” – Harry o “Fine Line” w wywiadzie dla Apple Music.

Albumu możecie posłuchać m.in. na Spotify:

Utwory będzie można usłyszeć na żywo 10 maja 2020 w Krakowie, gdy Harry Styles po raz pierwszy zawita w Polsce w ramach trasy koncertowej Love On Tour. Który z utworów chcielibyście zaśpiewać z artystą na Tauron Arenie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus