Tulia prezentuje nowy singiel

Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka to trzy trzy głowy pełne pomysłów, które obecnie stoją za zespołem Tulia. Został on założony w 2017 roku i można go kojarzyć z reprezentowaniem Polski w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji, czy wygranej nagrody Akademii Fonograficznej “Fryderyk” za fonograficzny debiut roku. Zespół powraca z magnetycznym singlem „Rzeka”, do którego powstał również zachwycający teledysk!

Piosenka “Rzeka” to nowe rozdanie i nowa jakość dla zespołu, który teraz występuje jako trio. Zapowiada ona drugi album zespołu, który ukaże się na początku 2020 roku. Muzykę Tulii pokochali fani w całej Polsce i nie tylko, ale dziewczyny nie osiadają jednak na laurach i dbają o to, by w premierowym materiale nie zabrakło zaskoczeń, smaczków i zaskakujących rozwiązań produkcyjnych. Przedsmakiem tego, co czeka nas w nowym rozdaniu Tulii, jest właśnie singiel “Rzeka”.

Wszyscy zmieniamy się, tak jak zmienia się i rozwija rzeka. Nasz początek, nasze źródło zostawiamy za sobą. Zapraszamy Was do nowego etapu, do biegu wypełnionego po brzegi nową energią i emocjami. “Rzeka” jest Wasza. Niech Was porwie i orzeźwi – mówią wokalistki.

Teledysk do piosenki “Rzeka”, który został zrealizowany przez Michała Pańszczyka możecie obejrzeć poniżej.

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus