Tinashe prezentuje swój nowy album “Songs for You”! Zobacz teledysk do utworu “So Much Better”

Amerykańska wokalistka Tinashe od dłuższego czasu pracowała nad swoim nowym albumem, który miał być pierwszym wydawnictwem po odejściu z wytwórni RCA Records. Przed premierą krążka fani artystki mogli usłyszeć takie utwory jak “Die a Little Bit” czy “Touch & Go”. Do sieci trafił natomiast teledysk do kolejnej kompozycji, jak i sam album jest już dostępny do odsłuchu!

Album “Songs for You” to czwarty studyjny krążek amerykańskiej wokalistki Tinashe, który jest zarówno pierwszym po jej odejściu z wytwórni RCA Records. Artystka postawiła na niezależność i sama kieruje swoją karierą z pomocą Roc Nation, z którą podpisała umowę menadżerską. Na najnowszym krążku Tinashe znajdziemy piętnaście kompozycji, w tym wydane wcześniej single “Die a Little Bit” oraz “Touch & Go”. Całe wydawnictwo utrzymanie jest w klimatach R&B i trapu. Warto również wspomnieć, że 22 listopada miała również premiera teledysku do utworu “So Much Better” nagranego z raperem G-Eazym.

Tinashe / Tinashe Music

Tracklista:

 1. Feelings
 2. Life’s Too Short
 3. Hopscotch
 4. Stormy Weather
 5. Save Room for Us (feat. MAKJ)
 6. Story of Us
 7. Die a Little Bit (feat. Ms. Banks)
 8. Perfect Crime
 9. Cash Race
 10. Link Up
 11. Touch & Go (feat. 6lack)
 12. Know Better
 13. You
 14. So Much Better (with G-Eazy)
 15. Remember When

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki do tej pory zamykał wydany w 2018 roku krążek “Joyride”, który promowały takie utwory jak “Faded Love” czy “Me So Bad”. Najnowszy album artystki “Songs for You” jest już dostępny do odsłuchu i prezentujemy go Wam poniżej wraz z teledyskiem do piosenki “So Much Better”!

Jak Wam się podoba nowa twórczość Tinashe?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus