Roxie prezentuje teledysk do utworu “Half Of My Heart”

Roxie prezentuje premierowy utwór “Half Of My Heart”. Piosenka znajdzie się na limitowanej edycji specjalnej jej debiutanckiego albumu. Krążek ukaże się już 15 listopada 2019 roku. Piosenka została wyprodukowana przez Toma Martina współpracującego m.in. z Martinem Garrixem. Z kolei utwór został napisany przez polską artystkę Sanah.

Roxie (Roksana Węgiel) dzień po triumfie na MTV EMA w kategorii Najlepsza polska artystka – zaprezentowała premierowy utwór „Half Of My Heart”. To jedna z nowości, która znajdzie się na reedycji krążka “Roxie”. Płyta zostanie wydania w opakowaniu typu clamshell. Znajdzie się w nim bransoletka oraz premierowe cztery utwory, które z pewnością zaskoczą niejednego słuchacza. Na wznowieniu znajdzie się łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak “Anyone I Want To Be”, “Dobrze jest, jak jest”, “Lay Low”, “Żyj”, czy “Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły blisko 100 milionów wyświetleń.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus