Red Lips z nowym albumem! Co znajdziemy na krążku “Ja wam zatańczę”?

“Ja wam zatańczę” to tytuł trzeciego albumu Red Lips, który zarówno dla zespołu jak i ich słuchaczy niesie zupełnie nową jakość. Nowe brzmienie to zasługa Arkadiusza Kopery. Teksty to efekt współpracy Rudej z jednymi z najlepszych pisarzy Polsce – Przemysławem Wałczukiem, Michałem Wiraszko i Patrycją Kosiarkiewicz. Premiera albumu w najbliższy piątek, 8 listopada.

Płyta balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych: to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz nowoczesnych melodii z akcentami inspirowanymi powrotem do czasów tzw. 80’sów.

Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu – komentują Ruda i Lazer.

Premiera albumu 8 listopada! W przedsprzedaży dostępna jest limitowana edycja z autografami członków zespołu.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus