Red Lips z koncertem w Stodole!

Red Lips rusza w trasę koncertową promującą nowy album “Ja wam zatańczę” i już 6 lutego 2020 roku zagra w Klubie Stodoła! Zespół zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał nie tylko z najnowszej płyty. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość – zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych – to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej.

– Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu. – mówią Ruda i Lazer.

6 lutego materiał z najnowszego krążka Red Lips będzie można usłyszeć na żywo w warszawskim Klubie Stodoła. Podczas wydarzenia nie zabraknie również największych hitów zespołu.

Bilety (miejsca stojące):
40 PLN – przedsprzedaż
45 PLN – w dniu koncertu

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła ( Warszawa, ul. Batorego 10 ). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus