“Cappuccino” nowym singlem Red Lips

“Cappuccino” to tytuł nowego singla zespołu Red Lips. Promuje on krążek “Ja wam zatańczę”, który ukaże się już w najbliższy piątek, 8 listopada 2019 roku. Za słowa piosenki odpowiada wokalistka formacji – Ruda, czyli Joanna Lazer.

Do tej pory poznaliśmy dwie piosenki z płyty “Ja wam zatańczę”: tytułowy singel “Ja wam zatańczę” oraz utwór “Zorka 5”. Wczoraj, 4 listopada premierę miał klip do wspomnianego utworu “Cappuccino”.

Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych – to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej – czytamy.

Do współpracy nad nowym krążkiem zespół zaprosił producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada natomiast Ruda we współpracy z uznanymi tekściarzami, m.in. Przemysławem Wałczukiem, Michałem Wiraszko i Patrycją Kosiarkiewicz.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus