“Tolerancja / Na miły Bóg” promuje nowy album Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji  zagrała wyjątkowy koncert MTV Unplugged – w maju tego roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Koncert został zarejestrowany, a płyta ukaże się 25 października. Wśród gości zaproszonych do udziału w wydarzeniu znalazł się Stanisław Soyka. I właśnie duet z tym artystą promuje album.

Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian, a także o udział gości, m.in. Edyty Bartosiewicz i Stanisława Soyki. To właśnie utwór artysty “Tolerancja” został pierwszym singlem.

Głęboki tekst tej piosenki jest i będzie aktualny zawsze. Zapraszając Staszka do udziału w MTV Unplugged nie wyobrażałam sobie wykonania z Nim innego utworu. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam zaśpiewać Tolerancję z samym autorem, a zarazem z wspaniałym artystą, którego cenię i podziwiam od lat – mówi o tej współpracy Kasia Kowalska.

Premiera albumu już 25 października!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus