Ralph Kaminski zapowiada płytę “Młodość”. Znamy szczegóły

“Młodość” to tytuł drugiego albumu Ralpha Kaminskiego. Premiera została zaplanowana na 22 listopada 2019 roku. Album ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label. Dla najwierniejszych fanów artysty przygotowano specjalną edycję krążka.

Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowe „Kosmiczne Energie” oraz „Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym artysta zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.

W oficjalnym internetowym sklepie wytwórni MTJ ruszyła właśnie sprzedaż limitowanej wersji deluxe płyty ,,Młodość”, która potrwa do 17 listopada 2019 roku. Limitowana wersja zawiera alternatywną do wersji podstawowej poligrafię, ekskluzywny plakat, niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia artysty oraz bonusowy utwór pt. „Pożegnanie z morzem”. Piosenka, którą fani Ralpha pokochali na koncertach, jest i będzie dostępna jedynie na tym wydawnictwie. Autorem poligrafii do wersji podstawowej płyty oraz wersji deluxe jest Dawid Grzelak.

Okładka albumu:

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus