Pentatonix wystąpią w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają?

Amerykańska grupa a capella już niedługo zagra koncert w Polsce! Zespół, składający się z pięciu wokalistów, tworzy muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną. Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych. Gdzie i kiedy wystąpią w Polsce?

Grupa Pentatonix ma na koncie trzy nagrody Grammy, a ich utwory wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Zespół sprzedał w sumie ponad 10 milionów płyt na całym świecie i grał wyprzedane koncerty dla setek tysięcy fanów! Ich kanał na YouTube subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy. Ich eponimiczny album “Pentatonix” z 2015 roku pokrył się złotem i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Ponadto, dziewięć innych ich płyt sięgnęło top 10 tej listy (w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. Po obszernej trasie po Ameryce Północnej, zespół wydał swój czwarty świąteczny album “CHRISTMAS IS HERE!”.

Dzięki uprzejmości agencji Fource, zespół Pentatonix już wkrótce wystąpi w Polsce! Koncert będzie mieć miejsce 16 marca 2020 roku w warszawskiej hali Expo XXI. Bilety możecie nabyć na stronach: fource.plGoOut.plEventim.plTicketmaster.plBiletomat.plGoing.pl oraz we wszystkich Empikach. Sprzedaż wejściówek rusza już od 25 października!
Pentatonix: 16.03.2020 Waraszawa, Expo XXI

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus