Olga Polikowska rusza w jesienną trasę koncertową. Gdzie zagra?

Po bardzo dobrze przyjętej EP-ce pt. “Blask”, przebojach takich jak “Musisz”, “Ulatuje”, “Od nowa” i wakacyjny “Szum” oraz po serii warszawskich występów Olga Polikowska rusza w swoją pierwszą trasę koncertową, TRASĘ PEŁNĄ BLASKU. Artystka zagra jesienią sześć koncertów. Znamy szczegóły!

Olga Polikowska została nazwana przez dziennikarzy i krytyków muzycznych debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Efektem jej pracy jest EP-ka “Blask”. W pracy nad piosenkami towarzyszyli Oldze znakomici producenci sceny elektronicznej: znany ze współpracy z Krokami Szatt, tworzący dla zespołu Rysy oraz Julii Wieniawy Wojtek Urbański, jedyny w swoim rodzaju Wishlake oraz charyzmatyczny duet braci Sarapatów kojarzonych z projektem Salk. Na płycie znalazły się m.in. trzy zaprezentowane wcześniej single: „Musisz”, „Ulatuje” oraz „Od nowa”. Wszystkie doczekały się dwóch wersji, tych oryginalnych oraz zagranych jedynie przy akompaniamencie fortepianu. EP-ka ukazała się nakładem wytwórni FONOBO.

Teraz utwory będzie można usłyszeć na żywo podczas trasy koncertowej. Poniżej daty występów Olgi.

17.10 – Gdańsk – Klub Bunkier
18.10 – Bydgoszcz – Basement WIne & Beer
25.10 – Łomża – Garage Grill Bar
30.11 – Kraków – Szpitalna 1
12.12 – Łódź – Pop’n’Art
14.12 – Kazimierz Dolny – Trzeci Księżyc Bistro

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus