Nowy singiel Karoliny Czarneckiej “Trzydzieści”

Karolina Czarnecka, która zasłynęła utworem “Hera Koka Hasz LSD” przygotowuje się do wydania swojego albumu. W czerwcu wokalistka zaprezentowała singiel “Módl Się Za Nami”, a teraz wydała kolejny utwór “Trzydzieści”.

Nowa piosenka Karoliny Czarneckiej „Trzydzieści” zapowiada album „Cud”, który ukaże się 15 listopada.

Karolina Czarnecka o piosence:

Ten numer dedykuję sobie i Polsce. Obie obchodzimy w tym roku trzydziestolecie. Tylko że ja wolność znam od urodzenia, Ona – niekoniecznie. Dziś jesteśmy w podobnym momencie. Dużo jest hałasu i różnych narracji, zagubienie wzrasta. Nadmiar, przesada, zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Masa informacji do przetworzenia. Rozpady grup, załamania wspólnot. I gdzieś w tym wszystkim niezidentyfikowane emocje. Jedni wybierają eskapizm, drudzy walczą. Spalają się, ale walczą. Pytanie, czy warto. Warto?

Z okazji urodzin życzę sobie środka i Tobie też. #trzydziescilat

 

Album “Cud” ukaże się 15 listopada i już można zamówić go w przedsprzedaży na stronie sklepzmuzyka.pl i spotkać się z artystką w dniu premiery krążka.

Karolina o albumie “Cud”:

Płyta „Cud” ukaże się już naprawdę za chwilę. Będzie rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia i zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

Będzie po prostu o ważnych sprawach, ale po mojemu. Na przykład tak: Sama nie wiem o co chodzi w tej machinie świat / Ale wiem, że o wartości swojej muszę wiedzieć przede wszystkim ja / Nie wiem do kopania sensu co mnie co dzień skłania / To coś więcej niż instynkt przetrwania!

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus