MIKA zaprezentował nowy album!

MIKA to brytyjski wokalista, autor tekstów, projektant mody, ilustrator i kompozytor libańskiego pochodzenia. Na swoim koncie ma mnóstwo podbitych list przebojów i wydane od 2007 roku cztery studyjne albumy. Kilka dni temu dołączył do nich najnowszy, piąty już krążek, zatytułowany “My Name Is Michael Holbrook”!

Kariera muzyczna MIKI rozpoczęła się na dobre wraz z 2007 rokiem, kiedy zaprezentował znany i lubiany w Polsce singiel “Relax, Take It Easy”, a także “Grace Kelly”, oba ze swojego debiutanckiego albumu “Life in Cartoon Motion”.  Od swojego debiutu wydał trzy inne albumy, które pokrywały się złotem i platyną: “The Boy Who Knew Too Much”, “The Origin of Love” i “No Place In Heaven”. Ma na swoim koncie wiele nagród, a także nominacji do m. in. nagrody Grammy, czy MTV Europe Music Awards.

Najnowszy album promuje pięć singli: “Ice Cream”, “Tiny Love”, “Sanremo”, “Dear Jealousy” i “Tomorrow”. Oprócz tego, w ramach promocji nowego krążka, MIKA rusza w europejską trasę koncertową “Revelation Tour”, która rozpoczyna się już za miesiąc i będzie trwała aż do Walentynek w 2020 roku.

Najnowszego albumu MIKI “My Name Is Michael Holbrook” możecie posłuchać poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus