Louis Tomlinson zapowiada debiutancki album!

Louis Tomlinson, brytyjski piosenkarz, autor tekstów i członek One Direction, powraca z nowym singlem “We Made It” i zapowiada swój debiutancki album zatytułowany “Walls”!

Jego najnowszy utwór to hołd do nastoletnich marzeń i miłości, w którym słychać zarówno inspiracje brzmieniami indie popu, jak i bardziej nowoczesne dźwięki electro-popu.

Kiedy tylko miałem trochę wolnego czasu, udawałem się do Manchesteru, żeby spędzić wieczór na mieście z moimi kumplami. Dzięki temu zauważyłem, że jestem odklejony od prawdziwego życia i chciałbym do niego wrócić. Przy moich znajomych mogłem być normalny, bezmyślny, czasami wręcz głupi. To była dla mnie najlepsza ucieczka od rzeczywistości. Całymi nocami rozmawialiśmy o naszych marzeniach, snuliśmy plany na przyszłość. Młodość to niezwykle ekscytujący czas! Nie masz pojęcia, co przyniesie przyszłość, ale masz ogromny potencjał. Nie wiesz, dokąd zmierza twoje życie” – wyjaśnia Louis.

Zarówno najnowszy singiel “We Made It”, tak samo jak poprzedni utwór “Kill My Mind“, promuje debiutancki album Louisa Tomlinsona pt. “Walls”, który ukaże się 31 stycznia 2020 roku. Teledysk do nowego utworu wyreżyserował Charlie Lightening.

Louis Tomlinson razem z One Direction sprzedał ponad 100 milionów płyt, a jego solowe piosenki przesłuchano łącznie ponad miliard razy!

Okładkę debiutanckiego albumu Louisa Tomlinsona możecie obejrzeć poniżej.

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus