James Arthur powrócił z nowym albumem!

Brytyjski wokalista, James Arthur, zwycięzca 9. edycji X Factor w Wielkiej Brytanii w 2012 roku, który szturmem podbił listy przebojów coverem “Impossible” powrócił z nowym, odważnym i dojrzałym krążkiem!

James Arthur powraca z zupełnie nowym albumem zatytułowanym “YOU”. Na płycie znajdziemy uderzające teksty i niekończącą się wycieczkę po różnych muzycznych krainach. Od hip-hopowego singla “Treehouse” (ft. Ty Dolla $ign, Shooty Horroh), przez folkowy hymn “Fall”, soulowo-rockowy “From Me To You” i przyjemnie jazzowy “Breath”.

Na płycie udzielili się także Eg White (Adele, Sam Smith), odwieczny przyjaciel JamesaJamie Grey, a także brytyjscy producenci Alex Beitzke i Bradley Spence.

Ponadto w trakcie prac nad krążkiem artysta świętował swoje 30-te urodziny, co również ma swoje odbicie na płycie.

„Przestałem przejmować się tym co ludzie myślą. Spojrzałem na swoje dotychczasowe osiągnięcia i zorientowałem się, że nie muszę już z nikim konkurować i walczyć o swoje. 30 lat to nie dużo, ale to już nie jest wiek, w którym gonimy za trendami. Wiem jaką muzykę chcę tworzyć. Nie staram się być kimś, kim nie jestem.” – mówi wokalista.

Nowego albumu możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?
 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus