Jakub Kusior z nowym singlem “PESEL”!

“PESEL” to nowy utwór Jakuba Kusiora, który jest zapowiedzią albumu wokalisty. Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. Do piosenki powstał klip, który ukazał się w piątek, 25 października.

Jakub Kusior to autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Wykonuje muzykę z pogranicza muzyki alternatywnej. Zaczynał jako gitarzysta fingerstyle, a na swoim koncie ma już półfinał w programie „Must Be The Music” w 2013 roku. Następnie zaczął pisać teksty oraz komponować do nich muzykę. W 2015 roku wydał swoją pierwszą EP’kę „Far Away”, a w październiku 2017 roku pojawiła się druga – „Szczere Serce”. Ze swoją autorską muzyką grał już na Festiwalach takich jak „Songwriter Łódź Festiwal”, „Spring Break” czy „Kościelisko Music Trail Festival”. Ponadto zagrał kilkadziesiąt solowych koncertów na terenie całego kraju.

Na wiosnę przyszłego roku ma ukazać się jego debiutancka, długogrająca płyta, a pierwszym promującym jej wydanie singlem jest „PESEL”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus