Harry Styles powraca z nowym singlem!

Prawie dwa lata od swojego debiutu, brytyjski wokalista Harry Styles, który znany był wcześniej jako członek zespołu One Direction, opublikował nowy solowy singiel wraz z sensualnym teledyskiem!

Pośród fanów Harry’ego emocje narastały z dnia na dzień w wyczekiwaniu nowej muzyki od ich idola. Wreszcie kilka dni temu ruszyła kampania promocyjna i na ulicach Londynu oraz Nowego Jorku pojawiły się tajemnicze plakaty z napisem “DO YOU KNOW WHO YOU ARE?” oraz podpisem “TPWK”, którzy fani szybko pokojarzyli ze sformułowaniem “TREAT PEOPLE WITH KINDNESS” związanym z wokalistą. Oprócz tego na plakatach pojawiło się także logo Columbia Records.

Na szczęście fani nie byli zbyt długo trzymani w niepewności i już dziś został opublikowany nowy singiel “Lights Up”! Odchodzi on nieco od brzmienia debiutanckiego singla i płyty z 2017 roku. W ramach promocji singla został nakręcony teledysk, w którym wokalista pojawia się w otoczeniu roznegliżowanych kobiet i mężczyzn, jeżdżąc na motocyklu, a to wszystko w tajemniczym i zmysłowym klimacie! Jest to najprawdopodobniej pierwszy zwiastun nowego krążka Harry’ego Stylesa.

Teledysk do “Lights Up” możecie zobaczyć poniżej!

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus