Camila Cabello opublikowała nowy singiel!

Amerykańska wokalistka kubańskiego pochodzenia, Camila Cabello zasłynęła jako członkini nieistniejącej już żeńskiej grupy Fifth Harmony. Wokalistka ma na swoim koncie debiutancki album, a w ostatnim czasie usłyszeć ją mogliśmy w gorącym hicie “Señorita” nagranym z amerykańskim artystą Shawnem Mendesem. Właśnie opublikowała kolejny singiel ze swojego najnowszego projektu!

Camila Cabello to jedna z najgorętszych gwiazd ostatnich kilku lat. Jej kubańskie, klimatyczne kompozycje podbijają serca słuchaczy na całym świecie. Na początku września opublikowała dwa nowe single, “Liar” i “Shameless” i zapowiedziała nadejście najnowszego projektu, drugiego albumu, zatytułowanego “Romance”. Do piosenki “Shameless” Camila nagrała również teledysk, który wraz z premierą piosenek pojawił się w serwisie YouTube. Niecały tydzień temu młoda wokalistka zaprezentowała singiel “Cry for Me”, a już dziś Camila uchyliła kolejny rąbek tajemnicy i opublikowała utwór “Easy”!

Przypomnijmy, że Camila Cabello ma na swoim koncie debiutancki album “Camila”, z którego pochodzą takie utwory jak “Never Be the Same”, “Consequences” oraz hitowe “Havana”.

Najnowszego singla “Easy” pochodzącego z albumu “Romance” możecie posłuchać poniżej.

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus