BOVSKA prezentuje nowy singiel!

Magdalena Grabowska-Wacławek, jedna z najciekawszych postaci na polskim rynku muzycznym, znana szerszej publiczności jako BOVSKA, zaprezentowała właśnie nowy singiel zatytułowany “Leżałam”!

Bovska zadebiutowała w 2015 roku hitowym singlem “Kaktus”, który szumnie podbijał listy przebojów. Ma na swoim koncie już trzy studyjne płyty. Jej ostatni krążek “Kęsy” miał swoją premierę w zeszłym roku. Artystka jednak nie zwalnia tempa! Już teraz prezentuje najnowszy singiel “Leżałam”, w którym zaprasza fanów do pełnej emocji podróży do jej najnowszego albumu zaplanowanego na 2020 rok!

Dotykasz dłoni, ramion, ust. Przeczesujesz włosy palcami. Delikatnie kąsasz opuszkami palców jedwab skóry, przemierzasz szyję, ciało. Delektujesz się tą wędrówką. Czujesz oddech na uchu. Karku. Brzuchu. Zapach jej, jego, wasz. Zakochujesz się, chcesz się zachłysnąć. Zostać tu i na zawsze. Pragniesz, śmiejesz się, całujesz pełnią szczęścia. Chcesz być blisko, bliżej, najbliżej jak się da. Tak zostać razem, tu i na zawsze. Wiesz o czym piszę, prawda? Znasz to?

W ten sposób o nowej piosence i nagranym do niej teledysku wypowiada się sama Bovska. Mistrzyni kreowania emocji, łączenia obrazów, dźwięków, które wchodzą głęboko w nasze ciało i umysły i nie chcą z niej wyjść. Teledysk pokazuje szerokie spektrum odczuwania bliskości i różne odcienie miłości taką jaka jest. Bez koloryzowania, a której tak mało jest w naszym pędzącym świecie.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Autorką tekstu, a także projektu okładki jest sama Bovska!

Teledysk do singla “Leżałam” możecie zobaczyć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus