Bebe Rexha zaprezentowała nowy teledysk

Bebe Rexha, która niedawno świętowała swoje trzydzieste urodziny, intensywnie pracuje nad swoim drugim krążkiem. Jednocześnie angażuje się w wiele różnych projektów i w wyniku jednego z nich powstał jej najnowszy singiel “You Can’t Stop The Girl”. Promuje on wchodzący właśnie do kin film “Maleficent: Mistress of Evil” (w polskim tłumaczeniu: “Czarownica 2”)!

Amerykańska artystka nie pozwala od siebie odpocząć i tworząc swój najnowszy album daje upust swojej wenie w wielu różnych projektach. Oprócz wydania piosenki “You Can’t Stop The Girl”, Bebe Rexha zaprezentowała również zrealizowany do niej teledysk. Biją z niego pozytywne emocje i przedstawia on artystkę w marzycielski sposób przeplatając to ze scenami z filmu “Czarownica 2”.

Przypominamy, że dyskografię artystki zamyka album “Expectations” promownay między innymi przez hit “Meant To Be” nagrany we współpracy z Florida Georgia Line. Wcześniej ukazały się trzy mini-albumy: “I Don’t Wanna Grow Up” (2015), “All Your Fault: Pt. 1” (2017) oraz “All Your Fault: Pt. 2” (2017).

Teledysk do “You Can’t Stop The Girl” możecie zobaczyć poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus