BARANOVSKI wydaje debiutancki album “Zbiór”! Premiera już 25 października

Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się Wojtek Baranowski. Publiczności dał się poznać z udziału w programie “The Voice Of Poland” oraz koncertów grupy XXANAXX, z którym przez kilka sezonów występował jako klawiszowiec i gitarzysta. Od stycznia 2018 roku działa na własny rachunek z autorskim projektem. Potwierdzeniem dotychczasowych sukcesów była tegoroczna nominacja dla artysty do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

Płyta zatytułowana „Zbiór” ukaże się 25 października i jest zwieńczeniem długoletniej pracy BARANOVSKIEGO nad materiałem idealnym, który w pełnej krasie prezentuje jego umiejętności jako autora piosenek, wokalisty i producenta. Album to 10 przebojowych piosenek zaśpiewanych po polsku, w których zamiłowanie do klasycznego songwritingu zderza się z odpowiednio nowoczesnym brzmieniem. Na „Zbiorze” znalazły się wszystkie dotychczasowe single BARANOVSKIEGO – „Dym”, „Luźno”, „Zbiór”, „Czułe miejsce” oraz upublicznione wcześniej piosenki „Hey” i „Mamo” nagrana została w zupełnie nowej, bardziej minimalistycznej aranżacji.

Za produkcję muzyczną płyty odpowiadają sam BARANOVSKI oraz znany z szeregów grupy XXANAXX Michał Wasilewski alias Atari Wu.

TRACKLISTA ALBUMU:

1. Hey
2. Czułe miejsce
3. Kim
4. Luźno
5. Dym
6. Zbiór
7. Sam
8. Pomów z nią
9. Z bliska widać mniej
10. Mamo

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus