Premiera nowego albumu Charli XCX! Posłuchaj krążka “Charli”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracowała i nagrywała materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 fani z niecierpliwością czekali na nowy krążek, którego premiera poprzedzona była sporą ilością utworów promocyjnych. Dzisiaj natomiast album miał swoją premierę!

Album “Charli” to najnowsze wydawnictwo angielskiej wokalistki Charli XCX, który trafił do sprzedaży cyfrowej i fizycznej oraz serwisów streamingowych 13 września 2019 roku. Według wcześniejszych zapowiedzi na krążku znajdziemy piętnaście utworów, w tym aż czternaście kolaboracji z innymi artystami, takimi jak choćby Kim PetrasTroyem SivanemCupcakKeHAIM czy Sky Ferreirą. Na wydawnictwie znajdziemy również wcześniej wydane utwory, takie jak choćby “Blame It On Your Love”, “1999”, “Gone” czy ostatnio “2099”.

Charli XCX / Atlantic Records

Tracklista:

 1. Next Level Charli
 2. Gone (feat. Christine and the Queens)
 3. Cross You Out (feat. Sky Ferreira)
 4. 1999 (Charli XCX & Troye Sivan)
 5. Click (feat. Kim Petras and Tommy Cash)
 6. Warm (feat. HAIM)
 7. Thoughts
 8. Blame It On Your Love (feat. Lizzo)
 9. White Mercedes
 10. Silver Cross
 11. I Don’t Wanna Know
 12. Official
 13. Shake It (feat. Big Freedia, CupcakKe, Brooke Candy and Pabllo Vittar)
 14. February 2017 (feat. Clairo and Yaeji)
 15. 2099 (feat. Troye Sivan)

Przypomnijmy, że Charli XCX ma na swoim koncie kilka albumów studyjnych oraz inne wydawnictwa. Dzisiaj swoją premierę miał najnowszy album “Charli”. Charli XCX zapowiedziała również trasę koncertową promującą nadchodzący album i już dziś możemy przekazać informację, że artystka wystąpi również w Polsce! Koncert odbędzie się 12 listopada tego roku w Warszawskiej Stodole! Szczegóły albumu oraz nadchodzącego koncertu znajdziecie TUTAJ. Premierowego albumu możecie posłuchać poniżej!

Jak Wam się podoba nowy krążek?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus