Piotr Lato zbiera na wydanie pierwszej płyty

Piotra Lato przygotowuje się do wydania pierwszej autorskiej płyty. W końcowym etapie prac nad albumem zdecydował się na crowfunding, który osiągnął obecnie blisko 90% potrzebnej kwoty.

Piotr Lato to wokalista, który dał się poznać szerszej publiczności w pierwszej edycji programu “Big Brother”, a następnie w “Idolu”. Dziś to dojrzały artysta będący na ostatniej prostej do wydania swojej pierwszej płyty.

“Moja droga była długa, ale wybrałem ścieżkę, na której marzenia dojrzewały spokojnie, a wrażenia zamieniały się w nuty, teksty, w końcu piosenki. W bardzo naturalnym tempie. I teraz są już nagranymi utworami na cały album” – mówi Piotr Lato w filmie w reżyserii Wojciecha Ciszkiewicza.

Premiera albumu przewidziana jest na początek 2020 roku. W nagraniach albumu wzięło udział 35 muzyków, autorem muzyki i wszystkich tekstów jest Piotr Lato. Muzyka ociera się o 4 gatunki: Grunge – Folk – Blues i DreamPop. Na krążku znajdą się takie tytuły jak m.in.: “Sicario”, “Just Yesterdays”, “60” , “Czekam w ogniu” “W ogrodzie dźwięków”, “Locky”, które jak mówi artysta odkryją przed nami muzykę „pustynną, pełną półmroku, kurzu, tajemnicy, pełną wrażeń i inspiracji zbieranych przez te wszystkie lata”.

Więcej szczegółów tutaj.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus