Nowy singiel i teledysk od Alicii Keys!

Alicia Augello Cook to wszechstronnie utalentowana piosenkarka, pianistka, autorka tekstów, producentka muzyczna, aktorka, poetka i filantropka. Dla szerszej publiczności znana jako Alicia Keys, właśnie zaprezentowała swój nowy singiel!

Nowa piosenka nosi tytuł “Show Me Love”, gościnnie występuje w niej Miguel i została napisany przez Alicię Keys, Miguela, Tory’ego Laneza oraz Morgana Matthewsa. Singiel zwiastuje siódmy studyjny album artystki.

Do piosenki został również zrealizowane fantastyczne wideo, stworzone przez reżyserkę Carę Stricker (Kacy Hill, A$AP Rocky, St. Vincent), na które składa się tryptyk scen nakręconych w pojedynczych ujęciach. Każda ze scen w nagraniu została nakręcona w zaledwie siedem sekund i w szerokiej perspektywie.

 „Chciałam otworzyć się na emocje, na wrażliwość – w moim życiu, muzyce. „Show Me Love” pokazuje różne sposoby doświadczania miłości, która jest podróżą, pełną przyciągania się i odpychania, pełną zmagania i wreszcie radości i spokoju” – mówi Alicia.

Nowy album Alicii Keys ukaże się w najbliższych miesiącach, a najnowszy singiel wraz teledyskiem możecie zobaczyć poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus