Morandi w teledysku do swojego nowego singla “Professional Liar”

Rumuński duet Morandi, w którego skład wchodzą Marius Moga i Andrei Ştefan Ropcea mają na swoim koncie wiele hitów, w tym najbardziej popularne “Angels (Love Is the Answer)”. Po dosyć długiej przerwie Morandi zaprezentowali nowy utwór “Kalinka”, który szybko stał się hitem. Tymczasem do sieci trafiła zupełnie nowa piosenka wraz z teledyskiem!

Utwór “Professional Liar” to drugi singiel rumuńskiego duetu Morandi z ich nadchodzącego albumu, którego możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Po ciepłym przyjęciu utworu “Kalinka”, który stał się hitem w wielu krajach europejskich jak choćby w Polsce, Niemczech, Grecji czy Austrii, przyszedł czas na kolejną zapowiedź. Singiel miał swoją premierę 27 września wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, które stawia na akcję, efekty specjalne oraz zwroty akcji osadzone w nie tak dalekiej przyszłości, gdzie roboty i hologramy są codziennością. Morandi wypowiedzieli się również na temat swojego nowego dzieła:

Dedykujemy naszą muzykę Wam wszystkim, koczownikom na ścieżce życia, wolnym duchom żyjącym chwilą i goniących z pasją i kreatywnością za ideałami. My, ludzie, zawsze kroczymy po cienkiej linii między nadzieją i ubolewaniem, wytrwałością i porzuceniem, czy udręką i ekstazą. W coraz bardziej zdigitalizowanym świecie dochodzimy do wniosku, że nie jest to żadna wada, ale symbol ludzkiej natury. Dlatego też nadaliśmy ten nowoczesny wymiar teledyskowi.

Przypomnijmy, że duet Morandi ma na swoim koncie trzy albumy oraz kompilację hitów, a do ich największych hitów zaliczyć można takie utwory jak “Angels (Love Is the Answer)”“Save Me” czy “Colors”. Od premiery ostatniego studyjnego albumu “N3XT” minęło ponad 10 lat, a kontynuacji po wielu singlach (zapowiadanej jako “Zebra”) fani duetu nie doczekali. Teledysk do najnowszego utworu “Professional Liar” prezentujemy Wam poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus