Michael Bublé wystąpi w Polsce!

I to aż na dwóch koncertach! Słynny kanadyjski wokalista pod koniec zeszłego roku zaprezentował swój najnowszy, dziesiąty już krążek zatytułowany “❤️” (“Love”) i ruszył w trasę koncertową promującą go. Polscy fani mają się z czego cieszyć, ponieważ Michael wystąpi już 19 września w Atlas Arenie w Łodzi i 20 września 2019 r. w Tauron Arenie w Krakowie!

Bublé sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt. Bestsellerem okazał również jego najnowszy album “❤️”. Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak “My Funny Valentine”, czy “La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji Michaela. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór “Forever Now”, opowiadający o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i płynącej z niej sile.

„Potrzebowałem tego albumu, jest dla mnie formą terapii. Bardzo komfortowo czuję się z tymi piosenkami, z tym gatunkiem muzycznym, to jest esencja mojej osobowości” – mówi wokalista.

Polscy fani już wkrótce będą mieli możliwość zobaczyć i usłyszeć Michaela Bublé na żywo na koncertach w Atlas Arenie w Łodzi (19.09) i Tauron Arenie w Krakowie (20.09) dzięki uprzejmości Barracuda Music i DM Agency. Bilety dostępne są w serwisie www.eventim.pl!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus