Mery Spolsky prezentuje swój “DEKALOG SPOLSKY”! Posłuchaj albumu

W ostatnim czasie polska wokalistka, Mery Spolsky zdradziła fanom okładkę i tracklistę najnowszego albumu “DEKALOG SPOLSKY”. Przygotowania do premiery krążka zwieńczyło przedpremierowy odsłuch wydawnictwa oraz mini koncert. Premiera “Dekalogu” nastąpiła 27 września, a m.in. na stronie sklepzmuzyka.pl możecie nabyć album!

“DEKALOG SPOLSKY” to dziesięć zasad Mery Spolsky przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawiera rady jak pozbyć się codziennych trosk, jak zacząć kochać swoje uda, jak dbać o własną głowę oraz co robić, gdy instagram wkurza. Album tłumaczy również czemu cieliste rajstopy są już niemodne i działa w myśl zasady, że przeklinać trzeba kulturalnie. Tematy miłosne schodzą na dalszy plan, bo Mery znudziła się już panem, którego na pierwszej płycie “Miło było poznać”. Dziesięć przykazań spolsky uczy, że “nie mówi się drugiej osobie źle”, a wszystkim smutnym myślom warto pokazać “FAKA” lub zamienić je w “Technosmutek”. Zamiast myśleć o byłych, lepiej zjeść ciastko, a ulubione ciastko Mery to “Bigotka”, bo “zemsta jest słodka jak bigotka”.

Zobacz teledysk do singla “Bigotka”.

Za muzyczną produkcję odpowiada No Echoes, a mastering wykonał Rafał Smoleń. Za teksty odpowiedzialna jest jak zwykle Mery Spolsky, która tym razem postawiła na jeszcze więcej gier słownych i gimnastyk językowych. Każde słowo jest sto razy przemyślane, chowa drugie dno i nie boi się niewyparzonej gęby.

Tracklista:

 1. Dekalog Spolsky
 2. Mazowiecka Kiecka
 3. Bigotka
 4. Szafa Meryspolsky
 5. Sorry from the Mountain
 6. Cieliste Rajstopy
 7. KA
 8. Kosmiczna Dziewczyna
 9. FAK
 10. Blond Włosy
 11. Technosmutek
 12. 12. Ups! (feat. iGorilla) [BONUS]

Przypomnijmy, że Mery Spolsky ma na swoim koncie również debiutancki album “Miło było pana poznać”, z którego mogliśmy usłyszeć takie hity jak “Liczydło”, “Alarm” czy tytułowe “Miły było pana poznać”. Obecnie artystka zaprezentowała swój nowy krążek “Dekalog Spolsky”, a w listopadzie rusza w trasę koncertową “Bigotka Tour”! Nowego krążka możecie posłuchać poniżej:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus