Devendra Banhart wkrótce zagra koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Amerykański artysta Devendra Banhart już niedługo zagra koncert w Polsce! Eklektyczna osobowość Devendry, którego muzyka jest trudna do sklasyfikowania, oraz jego melancholijne, mroczne ballady obok wesołych hippisowskich piosenek sprawiły, że jest uznawany za jednego z najoryginalniejszych artystów ostatnich dekad, który stworzył swój własny, magiczny styl. Gdzie i kiedy zagra swój koncert?

Devendra Banhart urodził się w Teksasie, ale całe dzieciństwo spędził w Caracas w Wenezueli. Jako nastolatek przeprowadził się do Kalifornii, gdzie następnie rozpoczął studia, podczas których eksperymentował z różnymi formami sztuki. Wypuszczony w 2002 roku album “Oh Me Oh My…” sprawił, że Banhart w błyskawicznym tempie został okrzyknięty wielkim odkryciem i zaczął być porównywany do legend songwritingu. Po wydaniu debiutanckiego album “Rejoicing in the Hands”, a w kilka miesięcy później “Nino Rojo, Banhart” zyskał rozgłos i uznanie na całym świecie. Devendra wydał następnie pięć znakomitych albumów, “Cripple Crow” (2005), “Smokey Rolls Down Thunder Canyon” (2007), “What Will We Be” (2009), “Mala” (2013) i “Ape in Pink Marble” (2016). Natomiast za kilka dni do sprzedaży trafi najnowszy krążek artysty zatytułowany “Ma”, który fani będą mogli usłyszeć już niebawem na koncercie!

Dzięki uprzejmości agencji Fource, Devendra Banhart już wkrótce wystąpi w Polsce! Koncert będzie mieć miejsce 22 stycznia w warszawskim Palladium. Wejściówki na koncert na będziecie na stronach: fource.plGoOut.plEventim.plTicketmaster.plBiletomat.plGoing.pl oraz we wszystkich Empikach.
Devendra Banhart: 22.01.2020 Waraszawa, Palladium

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus