Charli XCX przedstawia kolejny utwór z albumu! Posłuchaj piosenki “2099” nagranej z Troyem Sivanem

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracowała i nagrywała materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 fani z niecierpliwością czekali na nowy krążek, którego premiera już w ten piątek. Tymczasem do sieci trafiła kolejna zapowiedź!

Piosenka “2099” to kolejna zapowiedź z nadchodzącego albumu Charli XCX zatytułowanego “Charli”, którego premiera już 13 września. Na krążku znajdziemy piętnaście utworów, w tym aż czternaście kolaboracji z innymi artystami, takimi jak choćby Kim PetrasTroyem SivanemCupcakKeHAIM czy Sky Ferreirą. Wspomniany utwór “2099” został nagrany wraz z udziałem australijskiego wokalistki Troye’a Sivana, a na dniach możemy się również spodziewać teledysku!

Przypomnijmy, że Charli XCX ma na swoim koncie dwa albumy studyjne oraz kilka innych wydawnictw. W ostatnich miesiącach wokalistka nagrała również kilka kolaboracji z innymi artystami, m.in. Troyem Sivanem (“1999”) czy Clean Bandit (“Playboy Style”). Obecnie artystka przygotowuje się do premiery trzeciego krążka “Charli”.

Charli XCX zapowiedziała również trasę koncertową promującą nadchodzący album i już dziś możemy przekazać informację, że artystka wystąpi również w Polsce! Koncert odbędzie się 12 listopada tego roku w Warszawskiej Stodole! Szczegóły albumu oraz nadchodzącego koncertu znajdziecie TUTAJ.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus