Céline Dion prezentuje trzy nowe single!

Céline Dion to jedna z największych światowych gwiazd muzyki. Przygotowuje się właśnie do wydania nowej, anglojęzycznej płyty i robi to z rozmachem! Zaprezentowała właśnie aż trzy nowe utwory!

Oczekiwana przez wszystkich fanów płyta “Courage” trafi na półki sklepowe już 15 listopada. Świeżo wydane piosenki “Imperfections”, “Lying Down” i tytułowa “Courage” odkrywają rąbek tajemnicy dotyczące nowego wydawnictwa. Każdy z singli to inne spojrzenie na nadchodzący “odważny” album. Opisywany jest jako mieszanka pięknych ballad, a także szybszych i energetycznych hitów. Ponadto będzie to pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta w dyskografii artystki!

“Imprefections” to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. „Lying Down” przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji. „Courage” to hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania.

Do pracy nad piosenkami z najnowszego krążka zostali zaproszeni między innymi David Guetta, LP, Steve Aoki i Sia! Dodatkowo oprócz nowych singli na albumie pojawi się także znany wcześniej utwór “Flying On My Own”

Poniżej możecie zobaczyć jak przedstawia się okładka nowej płyty. Jak Wam się podoba?

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus