Camila Cabello prezentuje dwa nowe single! Posłuchaj utworów “Shameless” i “Liar”

Amerykańska wokalistka kubańskiego pochodzenia, Camila Cabello zasłynęła jako członkini nieistniejącej już żeńskiej grupy Fifth Harmony. Wokalistka ma na swoim koncie debiutancki album, a w ostatnim czasie usłyszeć ją mogliśmy w gorącym hicie “Señorita” nagranym z amerykańskim artystą Shawnem Mendesem. W ciągu ostatnich dni wokalistka zapowiadała wydanie dwóch nowych utworów, a dzisiaj miały one swoją premierę!

Utwory “Liar” i “Shameless” to dwa nowe single wokalistki Camili Cabello, które trafiły do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 5 września. Do piosenki “Shameless” Camila nagrała również teledysk, który wraz z premierą piosenek pojawił się w serwisie YouTube. Jest to bezpośrednia zapowiedź nadchodzącego drugiego albumu Camili Cabello, który nazywać się będzie “Romance”.

Przypomnijmy, że Camila Cabello ma na swoim koncie debiutancki album “Camila”, z którego pochodzą takie utwory jak “Never Be the Same”, “Consequences” oraz hitowe “Havana”. Obecnie wokalistka przygotowuje się do premiery drugiego krążka, a tymczasem poniżej możecie posłuchać dwóch nowych utworów i obejrzeć teledysk!

Czekaliście na nową muzykę Camili?


Udostępnij na Google Plus