WALK THE MOON w klimatycznym teledysku do utworu “Lose You Again”

Amerykański zespół WALK THE MOON po wydaniu swojego krążka “What If Nothing” skupił się na trasie koncertowej. Album wydany w 2017 roku doczekał się takich singli jak “One Foot”“Kamikaze” czy “Tiger Teeth”. Grupa w ostatnim czasie rozpoczęła prace nad nowym materiałem i w ostatnim czasie zaprezentowała utwory “Timebomb” czy “Eat Your Heart Out”, a teraz przyszła kolej na nową kompozycję!

Piosenka “Lose You Again” to kolejna zapowiedź z nadchodzącego piątego albumu amerykańskiego zespołu WALK THE MOON. Utwór wraz z teledyskiem miał swoją premierę 23 sierpnia tego roku nakładem wytwórni RCA Records. Tym razem grupa współpracowała przy kompozycji z formacją BRÅVES. WALK THE MOON określają najnowszy utwór jako hybrydę między snami, a koszmarami. Natomiast teledysk został nagrany jednym ciągłym ujęciem.

Przypomnijmy, że zespół WALK THE MOON znany jest z przede wszystkim z popularnego w 2015 roku utworu “Shut Up and Dance”, który zapewnił im wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce list przebojów w ponad piętnastu krajach. Grupa w ramach trasy koncertowej promującej album “What If Nothing” zagrała również w 2018 roku koncert w Polsce, a z okazji tego wydarzenia udało nam się również przeprowadzić wywiad z zespołem, który możecie przeczytać TUTAJ.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus