Sylwia Lipka z nowym singlem “Cztery Łapy”

“Cztery łapy” to drugi singiel promujący nadchodzący album młodej wokalistki “Wbrew pozorom”. Będzie to trzeci krążek w jej dyskografii, a jego premiera zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2019 roku.

Singiel jest pozytywną odskocznią od rzeczywistości, opowiada o ważnym problemie, na którym skupia się cała płyta artystki, czyli o tym jak radzić sobie ze sławą oraz hejtem, jako osoba publiczna. Udowadnia także, jak świadomą i szczerą artystką stała się Sylwia, nie tracąc przy tym swojej barwnej osobowości. Na nowej płycie piosenkarka zaprezentuje swe dojrzałe oblicze. Choć nie zabraknie kompozycji w stylu, z którego jest dobrze znana, pojawią się także nieodkryte dotąd zakątki jej muzycznej twórczości.

Wcześniejsze krążki uzyskały status złotej płyty, a teledysk do pierwszego singla promującego ten nadchodzący, w kilka dni zdobył 500 tysięcy wyświetleń i przez trzy pierwsze dni utrzymywał się w pierwszej dwudziestce Karty na czasie platformy YouTube. 1 czerwca ruszył preorder albumu, który można zamówić na Fanzonie Sylwii w My Music Shop.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus