Sylwia Grzeszczak prezentuje nowy singiel!

Jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Sylwia Grzeszczak prezentuje nowy singiel zatytułowany “Rakiety”, który promuje nadchodzącą płytę “Best Of Live: 10 Ten Tour”!

“Rakiety” to długo oczekiwany przez fanów singiel wokalistki. Opowiada o wielkich marzeniach i przekraczaniu granic, co da się wyczuć również w nowym, innowacyjnym brzmieniu z dołączonym rockowym pazurem. W ramach promocji do piosenki został zrealizowany również teledysk.

Jednocześnie dzisiaj wystartowała przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, zatytułowanej “Best Of Live: 10 Ten Tour”, która ukaże się już 20 września, dzięki wytwórni Warner Music Poland. Po 10 latach od wydania przez wokalistkę debiutanckiego albumu “Ona i On” w ramach świętowania jubileuszu, artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR . Krążek “Best Of Live: 10 Ten Tour” jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie. Na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

UWAGA: Tylko do zamówionych w przedsprzedaży płyt dołączany jest dodatkowy krążek zawierający singiel “Rakiety”! Warto się spieszyć, ponieważ jest to wersja limitowana. Album możecie zamawiać pod tym linkiem.

Teledysk do piosenki możecie zobaczyć na oficjalnym kanale Sylwii na Youtubie, z kolei okładkę nowej płyty obejrzycie poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus