Nowy singiel i teledysk od Natalii Przybysz!

Natalia Przybysz to polska piosenkarka i autorka tekstów, która teraz z powodzeniem rozwija swoją karierę solową, a wcześniej znana z występów z zespołem Sistars. Posiadaczka jednego z najciekawszych głosów kobiecych prezentuje właśnie nowy singiel i nagrany do niego teledysk!

Najnowszy singiel “Ciepły Wiatr” Natalii Przybysz zapowiada album pt. “Jak Malować Ogień”, którego premiera zaplanowana jest na 25 października. Krążek jest naturalnym rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich albumach “Prąd” i “Światło nocne”. Znajdziecie na nim mnóstwo ciepło brzmiącego bluesa, soulu i jazzu, żywe instrumenty, a także charakterystyczne dla wokalistki wyjątkowe i mądre teksty.

„Wiatr zmian potrafi napsocić i potrafi uzdrowić. Przyznaję się, że jestem uzależniona od tego ruchu i ciągłej dynamiki. Jednocześnie kocham czuć stabilność w środku, jakby w kontekście czy kontraście do tej szalonej energii. Gdy tak mocniej wieje powstaje pytanie: czy jestem gotowa by stać się kimś nowym, porzucić starą skorupę?” – opowiada Natalia Przybysz.

Teledysk do piosenki “Ciepły Wiatr” możecie zobaczyć poniżej.

Udostępnij na Google Plus