Miley Cyrus wypuściła nowy singiel!

Miley Cyrus to kontrowersyjna i jednocześnie wyrazista postać w świecie muzycznego show-biznesu. Gwiazda szykuje się do wydania swojego siódmego albumu, następcy wydanego w 2017 roku krążka “Younger Now”. Właśnie zaprezentowała nowy singiel!

Na nadchodzącą płytę młodej wokalistki, która jest zatytułowana “She Is Miley Cyrus” składają się trzy EP-ki: wydana w maju “She Is Coming”, zapowiedziana na lato “She Is Here” oraz “She Is Everything”, która ma pojawić się na jesień. Cyrus opisuje je jako zupełnie różne od siebie części trylogii, które tworzą jedną całość.

Po głównym singlu, hitowym “Mother’s Daughter”, który pochodzi z ciepło przyjętego przez fanów i krytyków minialbumu “She Is Coming” nadszedł czas na kolejny zwiastun! Swoją premierę ma dzisiaj singiel “Slide Away”, piękna ballada opowiadająca o zmaganiach artystki z uzależnieniami. Warto zauważyć, że została ona wydana tuż po niedawno ogłoszonej separacji pomiędzy Miley Cyrus, a aktorem Liamem Hemsworthem po zaledwie roku ich małżeństwa. Nowy utwór najprawdopodobniej pochodzi z EP-ki “She Is Here”.

Singla “Slide Away” możecie posłuchać poniżej. Jak wrażenia?

 

Udostępnij na Google Plus