Katy Perry przedstawia teledysk do utworu “Small Talk”

Od premiery ostatniego albumu Katy Perry minęły dwa lata, a w ostatnim czasie wokalistka skupiła się na nagrywaniu nowego materiału. Jakiś czas temu do sieci trafił utwór nagrany we współpracy z DJ-em i producentem Zeddem zatytułowany “365”, a ostatnio również dwa kolejne utwory “Never Really Over” oraz “Small Talk”. Dzisiaj natomiast premierę miał teledysk do drugiej piosenki!

Utwór “Small Talk” to kolejny singiel amerykańskiej wokalistki Katy Perry, który trafił do sprzedaży 9 sierpnia. Teledysk w reżyserii Tanu Muino miał premierę w serwisie YouTube 30 sierpnia. Jest to już kolejna kompozycja, którą artystka zaprezentowała w ostatnim czasie. Na ten moment nie są znane losy tych singli, a sama wokalistka wspominała jedynie, że chce się na razie skupić na wydawaniu pojedynczych piosenek.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę w czerwcu 2017 roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak choćby “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit” czy “Swish Swish”. W ostatnim czasie wokalistka skupiła się na nagrywaniu nowego materiału i innych aktywnościach zawodowych. Teledysk do utworu “Small Talk” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba? ♥

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus