Dawid Podsiadło zapowiada nowy teledysk

Dawid Podsiadło zapowiedział właśnie teledysk do kolejnego utworu pochodzącego z diamentowej już płyty “Małomiasteczkowy”. W klipie weźmie udział cała plejada najznamienitszych polskich aktorów: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, czy Wojtek Żołądkowicz!

Dla Dawida Podsiadło 2019 rok to pasmo sukcesów, m. in. płyta “Małomiasteczkowy” pokryła się diamentem, singiel “Trofea”, który przez całe lato podbija listy przebojów, czy nawet wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem! Artysta nie zwalnia jednak tempa i już na początku września artysta zapowiada premierę klipu do utworu “Najnowszy klip”, będącego jednocześnie zapowiedzią filmu “(Nie)znajomi”.

Film “(Nie)znajomi” opowiada o grupie przyjaciół, którzy decydują się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Film pojawi się w kinach już 27 września!

Najnowszy trailer do klipu możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus