BOVSKA zaprezentowała nowy teledysk

Magdalena Grabowska-Wacławek, znana szerszej publiczności jako Bovska zaprezentowała teledysk do piosenki “Bez Cukru”. Jest to kolejna propozycja z jej trzeciego krążka zatytułowanego “Kęsy”.

Tym razem wokalistka prezentuje nam teledysk bez słodzenia, bez zahamowań, bez reguł. Najnowsze video Bovskiej powstało podczas tegorocznego festiwalu Open’er w Gdyni i przedstawia fragmenty koncertu połączone ze zbliżeniami na świat artystki pokazany od kulis. Świat niewidoczny dla wszystkich z zewnątrz, a pełen emocji.

 „Bez cukru jest zapisem niezwykle bliskim prawdzie, która dzieje się na scenie i poza nią. Video jest wycieczką w cały nasz zespołowy backstage, w emocje jakie towarzyszą koncertom, zwłaszcza tak wyjątkowym jak Open’er Festival. Jest też zapisem live z koncertu: zapisem dźwięku, prawdziwych emocji, wyzwolonej ze sceny energii. Myślę, że pokazuje naszą prawdziwą koncertową stronę, która jeszcze do tej pory nie została sfilmowana. Ogromna w tym zasługa bardzo zdolnego Marcina aka Mortvideo. Chcę, aby ludzie zobaczyli, jak gra Bovska. My nie bierzemy jeńców. To jest muzyczny żywioł.” – wyjaśnia wokalistka.

Przypominamy, że piosenka “Bez Cukru” pochodzi z trzeciego krążka Bovskiej pt. “Kęsy”, który miał swoją premierę na początku października 2018 roku. Teledysk do piosenki możecie zobaczyć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus