Agnieszka Chylińska robi sobie przerwę od muzyki

Pod koniec października ubiegłego roku ukazał się krążek Agnieszki Chylińskiej “Pink Punk”. Płytę promowała trasa koncertowa podczas której wokalistka zagrała kilkadziesiąt koncertów. Na nową aktywność muzyczną gwiazdy przyjdzie nam trochę poczekać. Jak podaje “Party”, Chylińska robi sobie przerwę od grania.

Dziennikarze dwutygodnika rozmawiali z wokalistką podczas festiwalu Top of the Top Festival w Sopocie. To właśnie wtedy Agnieszka powiedziała o swoich planach na najbliższe pół roku.

Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć. Będę pisać książkę, ale chcę poświęcić ten czas przede wszystkim sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie epatowałam swoim życiem prywatnym, ale mam przecież trójkę dzieci – śmieje się Agnieszka, mama 13-letniego Ryśka, 9-letniej Esterki i 6-letniej Krysi – powiedziała.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów artystki! Z okazji 25-lecia swojej obecności na scenie ruszy ona w wielką, międzynarodową trasę koncertową. Wystąpi nie tylko w polskich miastach, ale i w Brukseli, Manchesterze, Hadze, Londynie i Dublinie. Trasa rozpocznie koncert w Szczecinie już w grudniu. Ale na dobre gwiazda w trasę rusza dopiero w lutym 2020 roku.

To nie koniec. Jesienią w TVN zobaczymy nowe odcinki “Mam talent” z Chylińską w jury. Cieszycie się?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus