Weval zagrają koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpią?

Europejska grupa Weval już wkrótce wystąpi w Polsce! Zespół znany jest ze znakomitych, intymnych występów na żywo. Duet występował na najważniejszych festiwalach na świecie, a już niedługo zagra po raz pierwszy dla polskiej publiczności. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert Weval?

Weval, w którego skład wchodzą Harm Coolen i Merijn Scholte Albers, zadebiutowali w 2013 roku imponującą EP-ką “Half Age”, którą utarli sobie drogę do znakomitej wytwórni KOMPAKT, w której w 2014 wydali kolejną EP-kę “Easier”. Rok 2016 przyniósł długo wyczekiwany album zatytułowany po prostu “Weval”. Emocjonalny krążek doprawiony wątkiem narracyjnym zyskał uznanie na całym świecie i pojawił się w niezliczonej liczbie podsumowań roku jako jedna z najlepszych płyt w swoim gatunku. Trzy lata po wydaniu debiutu, duet wydał drugą płytę – “The Weight”. Album jest naturalną ewolucją twórczości Weval, a jak prezentuje się na żywo będzie można przekonać się już niebawem.

Dzięki uprzejmości agencji Fource, grupa Weval już wkrótce wystąpi w Polsce! Koncert będzie mieć miejsce 5 września w warszawskich Hybrydach. Wejściówki na koncert na będziecie na stronach: fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach.
Weval: 5.9.2019 Waraszawa, Hybrydy

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus