Taco Hemingway z nowym albumem “Pocztówka z WWA, lato ’19”

Taco Hemingway powrócił z nowym albumem wcześniej niż to było zapowiedziane. Płyta “Pocztówka z WWA, Lato ’19” miała się bowiem ukazać w sierpniu, tymczasem jest już dostępna do odsłuchu. 

Taco Hemingway postanowił zaskoczyć wszystkich i opublikował wszystkie utwory z nowej płyty na serwisach streamingowych. Podana wcześniej data premiery – 9 sierpnia wciąż jest jednak aktualna, ale dla wersji fizycznej krążka.

Setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra – “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo – napisał Taco pod swoim instagramowym postem informującym o zamieszczeniu albumu w sieci.

W dalszej części posta Taco tłumaczy swój pośpiech z wydawaniem albumu tym, że musiał “pilnie zakończyć ten etap prac”, ponieważ chce się skupić na nowym projekcie. “Pocztówka z WWA, Lato ’19” to cała plejada gości – Pezet, Dawid Podsiadło, Ras, Kizo, Rosalie i schafter.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus